PROGRAMMA "ENGLISH + DISCOVERY"!!!

Lieliska iespēja Jūsu bērnam apgūt angļu valodu ar vēl nebijušas programmas palīdzību valodu centrā "ANG school"!

Programma English+Discovery darbojas CLIL (tulkojumā no angļu valodas: priekšmeta satura un valodas apguves integrētā mācību metode) metodes ietvaros. 

KĀDĒĻ ŠĪ PROGRAMMA IR TIK UNIKĀLA?

Mūsu pasaule atrodas nepārtrauktā kustībā, un, lai virzītos uz priekšu, cilvēkam ir nepieciešamas arvien jaunas un jaunas pieejas visam – vai tās ir tehnoloģijas, medicīna vai svešvalodu apguve. Šodien mazuļu apmācības metodoloģija vairs nav tāda, kāda tā bija pirms kaut vai 7 gadiem.Papildus komunikatīvai metodei, kas šobrīd ir populāra visā pasaulē apmācības pieejas ziņā, mēs pievienojam jaunu metodi – CLIL (Content Language Integrated Learning) – Satura un Valodas Integrētā Apguve. Šī metode jau šodien paredz to, ka Jūsu bērns nākotnē iegūs vidējo un augstāko izglītību svešvalodā. CLIL attiecas uz situācijām, kurās mācību priekšmeti vai daļa mācību priekšmetu tiek apgūti svešvalodā un seko dubultam mērķim – apgūt priekšmetu, vienlaikus apgūstot svešvalodu. Apmācības procesā valoda kļūst nevis vienkārši par mācību objektu, bet gan par līdzekli, pielietojot "pilnīgu valodas iegremdēšanos".

Vienkāršos vārdos var teikt, ka nodarbībās bērni nevis vienkārši apgūst angļu valodu, bet gan iepazīst pasauli, apgūst matemātikas, bioloģijas, ģeogrāfijas un astronomijas pamatus angļu valodā. Tas viss notiek pastarpināti ar spēļu, dziesmu, radošo projektu, iestudējumu un interaktīvo tehnoloģiju palīdzību. 

Nodarbības notiek nelielās 4-8 bērnu grupās  mūsdienīgi aprīkotās telpās. Visas grupas tiek veidotas ņemot vērā bērna vecumu un zināšanas. Mācību materiāli programmām izstrādāti Oksfordas universitātē. Kad Jūs jautāsiet savam bērnam, ko viņš šodien nodarbībā darīja, viņš Jums noteikti neatbildēs, ka apgūta tika vienkāršā tagadne vai īpašības vārdu pārākā pakāpe, viņš Jums pastāstīs, ka salīdzināja planētu izmērus, cēla māju vai piedalījās lugas mēģinājumā. Taču fakts, ka visu to laiku viņš apguva svešvalodu, paliek viņam nepamanīts, kaut arī visu šo interesanto nodarbību procesā viņš būs komunicējis tikai un vienīgi svešvalodā.

Aizraujošs un sekmīgs valodas apguves process veicinās bērna vispusīgu pilnveidošanos, kas viņam palīdzēs ne tikai skolā, bet arī, galvenais, turpmākajā dzīvē.

Nodarbības notiek vai nu 2 reizes nedēļā (darbdienās), vai 1 reizi nedēļā (sestdienās).

Nodarbības 4 – 6 gadus veciem bērniem

Nodarbības vada vai nu pasniedzējs no Latvijas, vai ārvalstu pasniedzējs, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Nodarbības pirmajās 30 minūtēs tiek mācīta vispārīgā angļu valoda, nākamajās 30 minūtēs notiek attīstošās mācības angļu valodā (humanitārā vai zinātniskā cikla priekšmets).

Abonements: EUR 60/mēn. (2 reizes nedeļā pa 45 min. darbdienās) vai EUR 30/mēn. (1 reize nedeļā 45 min. sestdienās).

Nodarbības 7 – 9 gadus veciem bērniem

Nodarbības vada vai nu pasniedzējs no Latvijas, vai ārvalstu pasniedzējs, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Nodarbības pirmajās 45 minūtēs tiek mācīta vispārīgā angļu valoda, nākamajās 45 minūtēs notiek attīstošās mācības angļu valodā (humanitārā vai zinātniskā cikla priekšmets).

Abonements: EUR 83/mēn. (2 reizes nedeļā pa 90 min. darbdienās) vai EUR 45/mēn. (1 reize nedeļā 90 min. sestdienās).

Nodarbības 10+ gadus veciem bērniem un pusaudžiem

Nodarbības vada vai nu pasniedzējs no Latvijas, vai ārvalstu pasniedzējs, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Nodarbības pirmajās 60 minūtēs tiek mācīta vispārīgā angļu valoda, nākamajās 45 minūtēs notiek attīstošās mācības angļu valodā (humanitārā vai zinātniskā cikla priekšmets).

Abonements: EUR 115/mēn. (2 reizes nedeļā pa 105 min. darbdienās) vai EUR 60/mēn. (1 reize nedeļā 105 min. sestdienās).

Attīstošajā mācību programmā ir iekļauti:

  • aizraujoši ķīmiskie eksperimenti,
  • interesanti bioloģiskie izmēģinājumi,
  • zinātniskie atklājumi,
  • ģeogrāfijas pētniecība,
  • klasiskās un mūsdienu literatūras apskats,
  • kinomākslas un mūzikas izprašana,
  • ieskats astronomijā,
  • vēstures stundas un vēl daudz kas cits!

Jo vecāks bērns, jo tēmu, uzdevumu un pētījumu sarežģītības pakāpe ir augstāka, taču mācību materiāla jaunā pasniegšanas metode paliek nemainīga!

PIESAKIETIES NODARBĪBĀM JAU TAGAD!

Т: (+371) 20 300 485

[email protected]