BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pie kura pasniedzēja mācīties labāk?

Gadu no gada, vedot pie mums mācīties savus mazuļus, vecāki uzdod vienu un to pašu jautājumu: pie kā labāk mācīties – pie pasniedzēja no Latvijas vai pie tā, kuram svešvaloda ir dzimtā valoda. „Labāk” – ir ne pavisam korekts jēdziens, jo „labāk” vienmēr ir profesionāls un zinošs pasniedzējs, kurš ir spējīgs kvalitatīvi un ar sirdi un dvēseli pasniegt bērnam jaunās zināšanas. Tomēr atšķīrība svešvalodas pasniegšanā eksistē.

Galvenā un būtiskākā pasniedzēja no Latvijas priekšrocība ir tā, ka viņš saprot, kā attīstās bērna dzimtā valoda, un, pamatojoties uz šīm zināšanām, veido svešvalodas zināšanas tā, lai no tām būtu labums, nevis tās kaitētu bērnam un rastos logopēdiskas problēmas, lai netraucētu lasīšanas un rakstīšanas prasmju un iemaņu apguvi dzimtajā valodā.

Savukārt pasniedzējs, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, veido nodarbības pavisam savādāk: viņš rada vidi, kurā bērns dabiskā ceļā apgūst svešvalodu tā, kā to darītu mazulis, kurš dzimis ģimenē, kurā visi runā angliski.

Izņemot angļu, kādas valodas iespējams agūt ANG school?

Izņemot mūsu galveno darbības virzienu – angļu valodas apmācību – mēs piedāvājam augsti kvalificētu latviešu, vācu un franču valodu pasniegšanu. Katrs no piedāvājumā esošajiem kursiem piedāvā daudzlīmeņu sistēmu.

Kādi ir vecuma ierobežojumi valodas apgūšanai?

Nav nekāda ierobežojumu. Ar lielāko prieku uzņemsim jebkura vecuma studentus, sākot no 3 gadu vecuma.

Vai Jūs organizējat kursus uzņēmumu darbiniekiem?

Jā, mēs viecam uzņēmumu darbinieku apmācību ar mūsu pasniedzēja izbraukumu uz Jūsu uzņēmumu.

Cik mācībnieku ir vienā grupā?

Maksimālais mācībnieku skaits vienā grupā - 8 cilvēki pieaugušajiem, 10 cilvēki bērniem un pusaudžiem.

Man ir lielas problēmas ar runāšanu, vai man palīdzēs pārvarēt valodas barjeru?

Ja Jums ir grūtības sarunāties angļu valoda, Jūs pareizi rīkojāties, griežoties tieši mūsu skolā. Jo mūsu galvenais pasniegšanas princips ir saziņa. Mums ir speciālas metodikas, kas fokusētas tieši uz runas iemaņu uzlabošanu. Jums turklāt būs iespēja piedalīties mūsu diskusiju klubiņa tikšanās, kur nepiespiestā gaisotnē varēsiet Jūs interesējošās tēmas. Ticiet mums, grūti paklusēt, kad ir vēlme izteikt un aizstāvēt savu viedokli.

Vai pieauguša cilvēka vecumā nav par vēlu domāt par izrunu?

Kā saka angļi – „better late than never”. Tas tulkojas kā „labāk vēlāk, nekā nekad”.

Kas ir nepieciešams mācību uzsākšanai?

Vispirms Jums jāiziet testēšana un pēc tās rezultātiem tiks noteikts Jūsu angļu valodas zināšanu līmenis. Pēc tam piedāvāsim Jums piemērotu programmu, grupu un nodarbību laiku.

Cik maksā provizoriskā testēšana?

Mūsu skolā testēšana ir bez maksas.

UZDOT  JAUTĀJUMU: