Mazais prātnieks. Vasara 2024. Liepājā.

Mazais prātnieks. Izglītojošas un radošas vasaras programmas bērniem vecumā no 6 līdz 9 gadiem!

Šovasar ANG school Jums piedāvā jaunu aizraujošu programmu "Mazais prātnieks". Šīs programmas laikā bērni varēs ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī atkārtot un nostiprināt skolā iegūtās zināšanas. Mūsu mazākos studentus gaida aizraujošas un izglītojošas nodarbības skolas gaitu uzsākšanai. Visas nodarbības bērniem notiks rotaļu veidā.


1. 

01.07.24 – 05.07.24 “Laika mašīnā – uz skolu!” (6-9 g.) (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Maksa 205.00 EUR, piesakoties līdz 31. martam - 185.00 EUR.

(Programma latviešu valodā, kas atbilstoši vecumam saistīta ar sagatavošanos skolai unskolas priekšmetiem).

Piecu dienu laikā mēs pabūsim dinozauru laikmetā, senajā Ēģiptē, viduslaikos, mūsu ēras pirmsākumos un 20. gadsimtā. Mēs dosimies pa pēdām dinozauriem un izgatavosim faraona mūmiju, uzbūvēsim pili un katapultu, uzzīmēsim savu Monu Lizu un piedalīsimies spēlēs, kurās visuzmanīgākie un attapīgākie tiks apbalvoti!

Programmas saturs:

  • Matemātika + loģika;
  • Latviešu valodas apguve - lasīšana ar prieku – raiti un izteiksmīgi! Lasām, apspriežam, pierādām, strīdamies! Jolly Phonics metodika.
  • Apkārtējās vides iepazīšana -“Es – Einšteins!” - izpētām, “aptaustām” apkārtējo pasauli, taisam eksperimentus.
  • Mācīties būt pieklājīgam un kulturālam.
  • Mākslas nodarbības - veidosim šedevrus paši!


2.

22.07.24 – 26.07.24 “Mākslas pasaules noslēpumi” (6-9 g.) (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Maksa 205.00 EUR, piesakoties līdz 31. martam - 185.00 EUR.

Šī programma bērniem piedāvā radošas nodarbības, svaigu gaisu un interesantas tikšanās! Mēs iepazīsim un izmēģināsim dažādus mākslas veidus – zīmēsim, veidosim, fantazēsim un piedalīsimies radošajās meistarklasēs. Mēs apsolām – būs jautri!

3.

12.08.24 – 16.08.24 “Īpašie aģenti gatavojas skolai!” (6-9 g.) (no plkst. 9:00 līdz 16:00)


Maksa 205.00 EUR, piesakoties līdz 31. martam - 185.00 EUR.

(Programma latviešu valodā, kas atbilstoši vecumam saistīta ar sagatavošanos skolai unskolas priekšmetiem)

Lai skolas priekšmetus mācīties būtu interesantāk, mēs pārvērtīsimies par īstiem detektīviem! Rakstīsim ar neredzamu tinti, mācīsimies rēķināt un atminēt slepenus šifrus, zīmēsim, veidosim, mācīsimies maskēties un rast atrisinājumu dažādiem mistiskiem noslēpumiem.


Programmas saturs:

  • Matemātika + loģika;
  • Latviešu valodas apguve - lasīšana ar prieku – raiti un izteiksmīgi! Lasām, apspriežam, pierādām, strīdamies! Jolly Phonics metodika.
  • Apkārtējās vides iepazīšana -“Es – Einšteins!” - izpētām, “aptaustām” apkārtējo pasauli, taisam eksperimentus!
  • Mācīties būt pieklājīgam un kulturālam.
  • Mākslas nodarbības - veidosim šedevrus paši!

Pilna dalības maksa, iekļaujot PVN, ir EUR 205 -(cenā iekļauta maksa par nodarbībām, visi mācību materiāli, kancelejas preces, nepieciešamais aprīkojums, meisterklases, ekskursijas, izklaides aktivitātes, kā arī siltas pusdienas un dzērieni pārtraukuma laikā). Reģistrējoties un samaksājot 50 % no pilnās dalības maksas līdz 1. aprīlim, maksa – EUR 185  (iekļaujot PVN)! Vieta tiek rezervēta tad, kad tiek samaksāti 50 % no dalības maksas (ar atlaidi vai bez). Ja reģistrācija tiek atcelta dienā, kas ir ne vēlāk kā divas nedēļas pirms programmas sākuma, 70 % no maksas tiek atmaksāti, ja reģistrācija tiek atcelta vēlāk – maksa netiek atmaksāta.

Mācības neformālā formā ir vienmēr bijusi ļoti efektīva jaunu zināšanu un iemaņu gūšanas metode, tieši tādēļ mēs esam pārliecināti, ka mūsu vasaras programma palīdzēs Jūsu bērniem gūt daudz jaunu iemaņu, attīstīt savas individuālās spējas un uzzināt daudz jauna!

* Programma var mainīties atkarībā  no programmas norises laika.  Ja valstī izsludināto noteikumu dēļ kāda no programmām tiks atcelta, samaksātā nauda tiks pilnībā atmaksāta.

Lai reģistrētos programmai vai gūtu papildu informāciju par programmu vai mūsu valodu centru ANG SCHOOL, lūdzam Jūs zvanīt pa tālruņa numuriem (+371) 20300485, (+371) 28450043, rakstīt uz e-pastu [email protected] vai aizpildīt doto formu!

Gaidām Jūs!