ANGĻU VALODAS NODARBĪBAS BĒRNIEM!!!

Angļu valodas nodarbības no 3,5 līdz 6 gadiem

2 reizes/ned. pa 45 min. - 48 EUR/mēn. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).

Šajās angļu valodas nodarbībās ar bērnu strādā gan vietējie pasniedzēji, gan pasniedzēji no ārzemēm, kuriem svešvaloda ir dzimtā valoda. Vēl pavisam nesen bērniem svešvalodu parasti sāka mācīt 6–7 gadu vecumā. Tagad speciālisti uzskata, ka bērniem jāsāk mācīt valodu gandrīz vai zīdaiņa vecumā. Bērniem 3–6 gadu vecumā smadzenes ir plastiskas, un viņi uztver nodarbības kā pašas par sevi saprotamas, kā spēli. Šajā vecumā bērnam nav valodas barjeru. Bērni uztver svešvalodu varbūt ne gluži kā dzimto, bet noteikti ne kā svešu. Valodas apguve attīsta atmiņu un uzmanības koncentrāciju, palīdz attīstīt elastīgu domāšanu, paaugstina erudīciju un veido raksturu. Svešvalodas zināšanas ievērojami paplašinās mācību un darba iespējas nākotnē.

Svešvalodu apguves programmā bērniem iekļauti vienkārši, bet efektīvi vingrinājumi, kas sagrupēti pēc darbības veida:

  • kustību spēles mūzikas pavadībā un dziesmiņas svešvalodā;
  • valodas spēles, kas attīsta bērna domāšanu un atjautību;
  • skeči, teatralizēti miniuzdevumi;
  • vingrinājumi, kuros izmanto signālkartītes ar attēliem, audio un video atskaņotājus;
  • daudzveidīgi konkursi, viktorīnas un sacensības svešvalodas vārdu un izteicienu iegaumēšanai;
  • lietišķo iemaņu elementi – zīmēšana, veidošana, aplikācija u.c.

Un neviena vārda dzimtajā valodā – viss notiek tikai svešvalodā!

Mūsu pasniedzēji ņem vērā katra bērna psiholoģiskās īpatnības, atklāj radošās spējas, kas ieliktas katra mazā cilvēciņa šūpulī. Vienlaikus attīstās atmiņa, uzmanība, paplašinās redzesloks, uzlabojas motorika, bērns apgūst saskarsmes iemaņas nelielā vienaudžu kolektīvā. Un, pats galvenais, tiek ielikti pamati interesei par svešvalodu, paaugstinās bērna pašvērtējums, nostiprinās viņa pašapziņa.

Un vēlreiz atgādinām: jo agrāk bērns iepazīsies ar valodu, jo ātrāk, turklāt bez īpašas piepūles un bez jebkāda psiholoģiska diskomforta,

JŪSU BĒRNS SĀKS RUNĀT SVEŠVALODĀ!

Pieteikšanās tiešsaistē vai pa tālruņa numuru: 28450043

Aizraujošā angļu valoda bērniem no 7 līdz 9 gadiem

2 reizes/ned. pa 90 min. - 5,50 EUR/ 1 ak. st. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).

Mācību programmā svešvalodas apguve veiksmīgi ir apvienota ar bērna vispārējo attīstību veicinošiem elementiem: runas attīstību, elementāru matemātisku priekšstatu izveidi, atmiņas un uzmanības treniņu, uzvedības iemaņu apguvi, dažādām praktiskām nodarbībām. Pateicoties komunikatīvajai metodei, kas ir visefektīvākais svešvalodas apguves veids, bērni pilnībā tiek iesaistīti apgūstamās valodas vidē. Apmācību vada pieredzējuši pedagogi no Lielbritānijas  un Latvijas, kuri ir specializējušies valodas pasniegšanā tieši bērniem.

Mācību materiāla apguvei tiek izmantotas krāsainas, ilustrācijām bagātas mācību grāmatas, audio un videomateriāl, kurus bērnam ir iespēja izmantot arī mājās. Bērni tiek apvienoti nelielās, vecumam un zināšanām atbilstošās grupās (4 - 9 bērni). Apmācības kursa ilgums vienam valodas līmenim ir 2 akadēmiskais gads (no septembra līdz maijam). Nodarbības notiek 2 reizes ned. / 90 min.

Pieteikšanās tiešsaistē vai pa tālruņa numuru: 28450043

Vispārējā angļu valoda bērniem

2 reizes/ned. pa 90 min. - 5,50 EUR/ak. st. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).

Kurss būs noderīgs studentiem ar dažādiem iepriekšēju zināšanu līmeņiem: gan tiem, kas sāk „no nulles”, gan tiem, kam ir apguvuši pamatus, taču vēlas pilneidot savas valodas prasmes. Vispārējā angļu valoda bērniem sastāv no interesantām un atmiņā paliekošām nodarbībām un vingrinājumiem, kas attīsta ne tikai svešvalodas pārzināšanas iemaņas, bet arī spēju sazināties, kā arī studenta radošo iztēli. ANG school studenti apgūst angļu valodas gramatiku, izstrādā iemaņas tekošai runas spējai, iegūst plašu vārdu krājumu, kā arī pilnveido precīzu un pareizu izrunu. Kursa ilgums jebkuram līmenim ir viens akadēmiskais mācību gads (no septembra līdz maijam).

 Pieteikšanās tiešsaistē vai pa tālruņa numuru: 28450043