ANGĻU VALODAS NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM!!!

Vispārējā angļu valoda pieaugušajiem

2 reizes/ned. pa 90 min - 5,50 EUR/ak. st. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).

Intensīvā angļu valoda: Optimālākais valodas apguves variants, kurā divi pasniedzēji (vietējais un ārzemju) strādā pārī. Nodarbības notiek balstoties uz pamata kursu, papildus izmantojot kuminaktīvo metodi, kas sevi ir pierādījusi kā veiksmīgu visos valodas apguves līmeņos. Kurss ir ļoti praktisks un uzsvars tiek likts uz mutiskās runas attīstīšanu un valodas barjeras likvidēšanu, ņemot vērā, ka kursa ietvaros ir iespēja šim aspektam veltīt vairāk laika. Tēmas izstrādātas, ņemot vērā katra zināšanu līmeņa grūtības pakāpi. Nav svarīgi, vai angļu valodu vēlaties apgūt darba vai atpūtas nolūkos, šis kurss Jums palīdzēs iegūt pamatzināšanas veiksmīgai saziņai svešvalodā dažādākajās dzīves situācijās. Uzsvars tiek likts uz mutiskās runas iemaņu attīstīšanu, valodas uztveršanu, spēcīga gramatiskā pamata izveidošanu. Nodarbības notiek nelielās grupās (no 5 līdz 9 cilvēkiem) augsti kvalificētu vietējo un ārzemju pasniedzēju vadībā.

Pasniedzēji

Visi mūsu skolas pasniedzēji iziet stingru atlases konkursu, viņiem ir speciālā izglītība un svešvalodu pārvalda augstā līmenī. Pasniedzēji turklāt izmanto visjaunāko metodiku un regulāri piedalās profesionālās attīstības semināros.

Superintensīvs (nodarbības 5 reizes nedēļā pa 4 ak. stundām):
Programma piedāvā apgūt viena līmeņa mācību materiālu īsā 5 nedēļu laika posmā.

Pamata un intensīvos kursus var efektīvi papildināt ar mūsu angļu valodas klubiem:

Diskusiju klubs. Tikšanās – katru nedēļu. Ideāls variants tiem, kas papildus pamata kursa apgūšanai vēlas savas valodas iemaņas iemēģināt reāli, neformāli sazinoties, kā arī tiem, kas nepiedalās kursos, taču vēlas uzturēt jau iegūtās zināšanas patīkamos, draudzīgos un saziņai ērtos apstākļos mūsu kafejnīcā.

Kino klubs. Ticiet vai nē, bet kino var būt ne tikai izklaide. Tas var kalpot arī kā lielisks valodas apguves veids. Nāciet uz mūsu kino kluba nodarbībām un izbaudiet angļu valodu un pasaules kino klasiku.

Lietišķā angļu valoda

2 reizes/ned. pa 90 min - 5,50 EUR/ak. st. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).

Lietišķās valodas kursi - tas ir drošs zināšanu avots un panākumu ķīla veiksmīgam biznesam. Programmas pamatā ir biznesa kurss, bet mācību grāmatas saturs tiek papildināts ar materiāliem par studentus interesējošām tēmām.

Programma ir piemērota tieši Jums, ja:

  • Jūs vēlaties strādāt prestižā kompānijā,
  • Jūs vēlaties saņemt paaugstinājumu darbā,
  • Jums rodas problēmas pārrunu laikā ar ārvalstu partneriem svešvalodas gramatikas vai profesionālās terminoloģijas nezināšanas dēļ,
  • Jums jāveic lietišķā sarakste, jāsarunājas pa tālruni svešvalodā utt.

Mācību laikā tiek apgūta lietišķā sarakste, faksu izveide; biznesa etiķetes pamati, izturēšanās lietišķo tikšanos laikā; lietišķo sarunu vadīšana utt. Tēmas tiek izvēlētas tā, lai apgūtu dažādas situācijas, ar kurām studentiem iznāk saskarties praksē, piemēram, "Lietišķās vakariņas restorānā", "Biznesa partnera sagaidīšana lidostā" u.tml.

Individuālas nodarbības

20 EUR/45 min. vai 24,00 EUR/60 min.

Nodarbības vienam cilvēkam pēc individuālas programmas un mācību grafika. Nodarbības ir iespējamas arī attalināti. Valodas apmācība pēc individuālās programmas tiek ieteikta studentiem, kuriem ir ierobežoti termiņi apmācībām vai ir nepieciešamas šauri tematiskas nodarbības. Jūs varat mācīties angļu valodu sev atbilstošā intensitātē – pats plānojot nodarbību laiku un biežumu!

"English Speaking Club" Liepājā!!!

48,00 EUR/mēn.

“ANG school” pieaugušajiem piedāvā angļu valodas apmācības sarunu klubā “English Speaking Club”! Sarunu klubs ir iespēja uzlabot savas angļu valodas runāšanas prasmes brīvā atmosfērā un sagatavoties saziņai par profesionālām tēmām. Pasniedzēja vadībā dalībnieki mācās publiski uzstāties un vadīt diskusiju. Minimālais zināšanu līmenis B1+/B2/C1 (Mid-Intermediate/Upper-Intermediate/Advanced). Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā no rītiem vai vakaros (laiks tiks precizēts). Nodarbības ilgums - 90 minūtes. Mūsdienīgas apmācības metodes, omulīga un draudzīga atmosfēra, profesionāli vietējie un ārzemju pasniedzēji. Bezmaksas zināšanu pārbaude. Gaidām Jūs “ANG school”!

PIETEIKTIES KURSIEM