ANGĻU VALODAS NODARBĪBAS PUSAUDŽIEM!!!

Vispārējā angļu valoda pusaudžiem

2 reizes/ned. pa 90 min. - 5,50 EUR/ak. st. (piedāvājam iegādāties arī mēneša, semestra un ak. gada abonementu ar atlaidi).


Pusaudži mums ir vieni no pašiem interesantākajiem, uzticamākajiem un tajā pašā laikā sarežģītākajiem un prasīgākajiem studentiem. Jo izvirzītie mērķi un uzdevumi, apgūstot svešvalodu, nav no vieglākajiem: veiksmīgi nokārtot eksāmenus, iestāties prestižā augstākās izglītības iestādē, vai vienkārši sazināties svešvalodā tik pat brīvi, kā savā dzimtajā valodā.

Tai pat laikā, dirnēt pie sarežģītām un garlaicīgām mācību grāmatām arī nav patīkams variants. Tāpēc strādāt, rokas klēpī salikušiem, mūsu pasniedzējiem nepadodas, jo darbs ar jums nozīmē ne tikai nepārtraukts jaunu, interesantu un efektīvu materiālu un pieeju meklējumus, bet arī īpašu kursu izstrādi, kas nepieciešami, lai mēs spētu atbilst Jūsu prasībām, mērķiem un interesēm.

Programma

Mēs zinām, ka nav viegli iegūt pusaudžu uzmanību un uzturēt viņos motivāciju, tāpēc  ANG school kurss tika speciāli izstrādāts, ņemot vērā šīs vecuma grupas prasības un intereses. Mācības mūsu skolās notiek, pielietojot komunikatīvo metodiku un tas nozīme, ka mācību stundas saziņa notiek tikai angļu valodā! Mēs savus skolēnus nenogurdinam, bet gan strādājam ar Jums komfortablā vidē, attūstot gan valodas, gan arī sociālās iemaņas. ANG school studenti apgūst angļu valodas gramatiku darbībā, attīsta veiklas mutiskās runas iemaņas, iegūst plašu vārdu krājumu, kā arī strādā pie precīzas un pareizas izrunas.

Kā notiek mācības?

Programma sastāv no sešiem līmeņiem, kas atbilst līmeņiem no A1 līdz C2, saskaņā ar Eiropas valodu standartu skalas. Kursa ilgums katrā limenī ir vienāds ar vienu akadēmisko gadu (no septembra līdz maijam) un sastāda 160 akadēmiskās stundas. Programmas saturs var mainīties, atkarībā no konkrētās grupas tempa un skolēnu individuālajām spējām.

Mācības notiek divas reizes nedēļā, katra pa divām akadēmiskajām stundām (pirmdiena - sestdiena). Liels grupu daudzums katrā limenī ļauj izvēlēties Jums pēc iespējas ērtāku nodarbību sarakstu.

Patīkama atmosfēra ir veiksmes pamats

Mums ir ļoti svarīgi padarīt nodarbības ne tikai kvalitatīvas, bet arī pēc iespējas interesantākas mūsdienu pusaudžiem. Tieši tāpēc, piemeklējot mācību materiālus, mēs ņemam vērā mūsu galveno ekspertu – studentu – kritiku un vērtējumus.

Rezultāti

 ANG skolas programma atbilst starptautiskajiem mācību standartiem, kas ļauj skolēniem panākt lieliskus rezultātus gan skolas, gan arī starptautiskos angļu valodas eksāmenos, mācībās ārzemēs, palīdz attīstīt pārliecību angļu valodas pielietošanā un paplašina redzesloku, veicina daudzpusību pusaudžu attīstību, kā arī sagatavo pieaugušo dzīvei.

Katra kursa beigās studenti kārto testu, pēc kura rezultātiem tiek veikta izloze un katra līmeņa labākie studenti tiek apbalvoti ar vērtīgām balvām.

Pieteikšanās tiešsaistē vai pa tālruņa numuru: 20300845