VASARAS PROGRAMMA BĒRNIEM "SUMMER FUN 2023"!!!

2023. gada vasarā ANG SCHOOL piedāvā Jūsu bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem izglītojošu un radošu programmu*!

Lai Jūsu bērni pavada savu 2022. gada vasaras brīvlaiku piesātināti, jautri un, galvenais, – lietderīgi!

Katrs vecāks vēlas, lai viņa bērni attīstās vispusīgi, iepazīst apkārtējo pasauli un tiecas pēc zināšanām jau no agras bērnības. Vasaras programma SUMMER FUN 2022 ir paredzēta tieši tiem bērniem un pusaudžiem, kuru vecāki cenšas, lai viņu bērni saņemtu visu to labāko! Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu bērni gūst jaunus draugus, piepilda savu vasaru ar pozitīvām emocijām, apgūst svešvalodas un attīsta jaunas iemaņas, gaidām Jūs  ANG SCHOOL !

Angļu valodas apguve norisināsies aizraujošā veidā, atbilstoši programmas dalībnieku vecumam. Jaunākās grupas svešvalodu apgūs spēļu formā, bet vecākiem dalībniekiem zināšanas tiks pasniegtas nopietnākā līmenī, taču tikpat interesantā un jautrā veidā! Visi kopā mēs iepazīsim dažādu valstu kultūru, izzināsim apkārtējo pasauli, un, pats interesantākais – dosimies fantastiskā piedzīvojumā!

05.06.23 – 16.06.23  Summer Fun (no plkst. 9:00 līdz 16:00) 

Tēma: Piedzīvojumu laboratorija - programma angļu valodā!

Katrs programmas dalībnieks

  •  Ienirs zinātniski populāru izgudrojumu pasaulē.
  • Uzzinās, ka zinātne un atklājumi var būt interesanti.
  • Iemācīsies īstenot savas idejas aizraujošās nodarbībās. Ar dažādu spēļu, aktivitāšu un atjautības uzdevumu palīdzību attīstīs radošo domāšanu.
  • Viņi ne tikai uzzinās, kā radušās mums pierastas lietas, bet arī izgatavos tās paši.
Gaidām visus, kam patīk izdomāt, uzminēt, radīt.

26.06.22 – 07.07.22  Summer Fun (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Tēma: Acīmredzamais - neticamais - programma angļu  valodā!

Ceļotāji un dabas pētnieki. Kas apvieno šos cilvēkus? PIEDZĪVOJUMI! Mēs dosimies ceļojumā pa pasakaino pilsētu iepazīt leģendas un atklāt daudz noslēpumus. Šī pilsēta ir izrauta no vispārējās dzīves plūsmas, un neskatoties uz elektrisko ielu apgaismojumu, telefoniem un automašīnām, šeit dažreiz notiek patiešām dīvainas lietas. Piemēram, pēkšņa spoku durvju parādīšanās. Šīs durvis var uzrasties jebkur un pazust jebkurā laikā. Runā, ka atrodot pareizo atslēgu, pa šīm durvīm ceļotāji varot nokļūt uz noslēpumu pilnām, dīvainām un nezināmām vietām. Un vēl runā, ka tiem, kas parādīsies pilsētā, būs stāsts ar sagrozītu sižetu un neparedzamām beigām. Un tikai no jums pašiem būs atkarīgs, kāds būs šis fināls.


10.07.22 – 21.07.22  Summer Fun (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Tēma: 5 veiksmes atslēgas - programma angļu un latviešu vai krievu valodā! 

Kas ir cilvēciskās vai personiskās iemaņas? (angliski – soft skills). Tās ir prasmes, kas nav tieši saistītas ar pienākumiem mācībās, bet palīdz gūt panākumus. Tā ir atbildības sajūta pret sevi un pārējiem. Tā ir spēja sazināties, argumentēt, izteikt savu viedokli, izdarīt pareizo izvēli, uzņemties iniciatīvu, komunicēt un “izkāpt” no savas komforta zonas. Tā ir prasme rīkoties stresa situācijās, nebaidīties jautāt un prezentēt sevi, strādāt komandā, efektīvi organizēt savu laiku utt. Tās ir prasmes, kas nepieciešamas jebkurā darbā un dzīves situācijā. Meklēsim atbildes uz interesējošiem jautājumiem, spēlēsim lomu spēles, kvestus, un, ja laiks mūs lutinās- arī lāzertagu.


31.07.23 – 11.08.23 programma Summer Fun (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Tēma: Noslēpumu kambaris - programma angļu valodā!

Esiet sveicināti pilnīgi citā pasaulē, kurā kopā ir sajaukušās realitāte un ilūzija, maģija un tehnoloģijas. Tieši šeit atrodas leģendārais Noslēpumu kambaris, kur sāksies jūsu piedzīvojumi. Spēlēsim spēles, iejutīsimies burvju lomā.

Mēs apsolām, ka nebūs garlaicīgi!Bērni tiks dalīti grupās atkarībā no vecuma un valodu zināšanu līmeņa, lai katrs varētu justies pēc iespējas ērtāk un brīvāk! Minimālais dalībnieku skaits grupā – 6, maksimālais – 12. 

Laiks un datumi:

  • 05. jūnijs – 16. jūnijs katru darbdienu no 09.00 – 16.00  " Piedzīvojumu laboratorija "; - EUR 300
  • 26. jūnijs – 07. jūlijs katru darbdienu no 09.00 – 16.00 " Acīmredzamais - neticamais " - EUR 300
  • 10. jūlijs – 21. jūlijs katru darbdienu no 09.00 – 16.00 " 5 veiksmes atslēgas " - EUR 300
  • 31. jūlijs - 11. augusts katru darbdienu no 09.00 – 16.00  " Noslēpumu kambaris " - EUR 300

Pilna dalības maksa, iekļaujot PVN, ir EUR 300 -(maksā ir iekļautas nodarbības angļu valodā, visi mācību materiāli, kancelejas preces, nepieciešamais aprīkojums, kā arī siltas pusdienas un dzērieni pārtraukuma laikā). Reģistrējoties un samaksājot 50 % no pilnās dalības maksas līdz 1. aprīlim, maksa – EUR 280  (iekļaujot PVN)! Vieta tiek rezervēta tad, kad tiek samaksāti 50 % no dalības maksas (ar atlaidi vai bez). Ja reģistrācija tiek atcelta dienā, kas ir ne vēlāk kā divas nedēļas pirms programmas sākuma, 70 % no maksas tiek atmaksāti, ja reģistrācija tiek atcelta vēlāk – maksa netiek atmaksāta.

Mācības neformālā formā ir vienmēr bijusi ļoti efektīva jaunu zināšanu un iemaņu gūšanas metode, tieši tādēļ mēs esam pārliecināti, ka vasaras programma SUMMER FUN 2023 palīdzēs Jūsu bērniem gūt daudz jaunu iemaņu, attīstīt savas individuālās spējas un uzzināt daudz jauna!

* Programma var mainīties atkarībā  no programmas norises laika.  Ja valstī izsludināto noteikumu dēļ kāda no programmām tiks atcelta, samaksātā nauda tiks pilnībā atmaksāta.


Lai reģistrētos programmai vai gūtu papildu informāciju par programmu vai mūsu valodu centru ANG SCHOOL, lūdzam Jūs zvanīt pa tālruņa numuriem (+371) 20300485, (+371) 28450043, rakstīt uz e-pastu [email protected] vai aizpildīt doto formu!

Gaidām Jūs SUMMER FUN 2021!