VASARAS PROGRAMMA JAUNIEŠIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

MĀCĪBAS ĀRZEMĒS - 50 GALAMĒRĶI, 10 VALODAS

Lieliska iespēja apgūt angļu valodu ārzēmēs kopā ar studentiem no visas pasaules!  Papildus mācībām būs iespēja iepazīt vietējās paražas, ēdienu, arhitektūru un sportu, kā arī izbaudīt dažādus pasākumus un iepirkšanos.  

Atklāj pasauli! Mācies angļu, franču, vācu vai kādu citu no pārējām septiņām valodām savā sapņu galamērķī.  Uzzini visu par īstermiņa un ilgtermiņa programmām pusaudžiem un pieaugušajiem 50 skolās visā pasaulē.

Vasaras programma ārzemēs, tiek īstenota sadarbībā ar Education First. Kopš 1965.gada EF ir palīdzējis miljoniem cilvēku redzēt jaunas vietas, iepazīt jaunas kultūras un uzzināt jaunas lietas par pasauli un sevi. Programmas ir vērstas uz valodu, ceļošanu, kultūras apmaiņu un palīdz sapņus pārvērst par iespējām!

Jauniešiem

Studē valodas un ceļo!

Piedāvājumā iekļauts:
 Valodas nodarbības - 26 ak. st./nedēļā.
• Izmitināšana: EF Viesģimenē vai EF Rezidencē
• Ēdienreizes - Half board (brokastis un vakariņas) tikai viesģimenē.
• Sports un aktivitātes.
• Nodokļi, apdrošināšana,
Cenas no 1450 EUR par divām nedēļām

Vasaras programmai ir iespēja pieteikties zvanot +371 20 300 485 , rakstot uz e-pastu: ext.natalija.aland[email protected] vai aizpildot pieteikuma formu (šīs lapas lejas daļā).


Malta

Angļu valodas apguve Maltā ļaus jums izpētīt šo skaisto salu Vidusjūrā. Malta ir populārs tūristu galamērķis un lieliska vieta, kur baudīt pludmali. Sala ir arī lieliska vieta niršanai un jahtām. EF angļu valodas programmas Maltā sniedz nepieciešamo brīvību.

Dublina

Ja vēlaties uzlabot savu angļu valodu Īrijā, esat nonācis īstajā vietā.  Īrija ir zeme ar bezgalīgu šarmu.

Rezervējiet vietu jau šodien!


Vasaras programmai ir iespēja pieteikties zvanot +371 22 811 333, +371 20 300 485 , rakstot uz e-pastu: [email protected] vai aizpildot pieteikuma formu.

Izbaudiet kopā ar Education First brīnišķīgo piedzīvojumu un veidojiet neaizmirstamas atmiņas.


Aizpildiet pieteikuma formu

Lai pieteiktos vasaras programmai, lūdzu, ievadiet nepieciešamo kontaktinformāciju. Laukā ''Ziņojums'' ir iespēja norādīt galamērķi (Malta vai Dublina), tālruni saziņai un jaunieša vecumu, kurš piedalīsies vasaras programmā.