INTENSĪVIE VASARAS ANGĻU VALODAS KURSI PUSAUDŽIEM!!!

Interesantākie un jautrākie angļu valodas kursi skolēniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem vasaras brīvlaikā Liepājā!!!

1.

CHAT NON-STOP+GRAMMAR BOOSTER

Kursu datumi:  14.08.2023. – 25.08.2023. no 11.00 līdz 14.15.

CHAT NON-STOP+GRAMMAR BOOSTER – tā ir īpaša vasaras programma pusaudžiem angļu valodas apguvei un praktiskajam lietojumam jautrās, radošās un dinamiskās nodarbībās!
Tās nav vienkārši angļu valodas nodarbības, tā ir aizraujoša laika pavadīšana angļu valodā ar jauniem draugiem un kvalificētiem, pieredzējušiem un, pats galvenais, jautriem pasniedzējiem!!!

Katra nodarbība iedalās 2 blokos pa 90 minūtēm (ar 15 min. pārtraukumu):
1. sarunvalodas angļu valoda;
2. gramatika;
Nodarbībās mēs:

- mācīsimies RUNĀT angļu valodā par dažādām tēmām, izmantojot jaunapgūto leksiku;
- modelēsim dažādas dzīves situācijas svešvalodā;
- strādāsim pāros un grupās;
- veiksim radošus uzdevumus, spēlēsim komunikācijas spēles, piedalīsimies diskusijās;
- pētīsim vispārlietojamās idiomas un frāzes angļu valodā, kas palīdzēs daudzveidot valodu;
- fantazēsim, domāsim, radīsim;
- skatīsimies noderīgus apmācību videomateriālus, kā arī seriālu, filmu, ziņu un interviju fragmentus angļu valodā un mācīsimies uztvert angļu valodu ar dzirdi;
- klausīsimies dziesmas un mācīsimies saprast angļu humoru;
- mēģināsim atpazīt zināmas gramatiskās konstrukcijas angļu valodas runā.
Kursi ir paredzēti skolēniem ar dažādu valodas zināšanu līmeni (līmeņi A1 – B2). Pirms kursu sākšanas ir nepieciešams nokārtot valodas zināšanu pārbaudi.
Kursu maksa : 229 EUR (ar PVN). Reģistrējoties un samaksājot 50 % no pilnās dalības maksas līdz 1. maijam, maksa – EUR 209  (iekļaujot PVN)!

2.

17.07.23 – 21.07.23   Teātris + angļu valoda (10 -17 g.) (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Maksa 195.00 EUR, piesakoties līdz 31. martam - 175.00 EUR.

Šīs 5 dienas mēs pavadīsim teātra noskaņās, pilnās jaunu ideju, jautrības, spēļu un pārsteigumu. Tā ir unikāla, pilnīgi jauna programma, kurā tiks apvienota izklaide ar personīgo īpašību attīstīšanu. Dalībniekiem būs iespēja atklāt daudz jaunas iespējas - uzzināt, ko nozīmē aktiermeistarība, izkopt oratora dotības, lai iegūtu pārliecību uzstājoties auditorijas priekšā, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas.

3.

14.08.23 – 18.08.23 “Tavas nākotnes enerģija!” - programma angļu  valodā (10-17 g.) (no plkst. 9:00 līdz 16:00)

Maksa 195.00 EUR, piesakoties līdz 31. martam - 175.00 EUR.

Viss interesantākais un aktuālākais tieši pusaudžiem! Programmu vadīs jauni un izdomas bagāti pasniedzēji, kuriem ir sakrājušās daudz idejas un tēmas, kuras kopīgi ar jums apspriest un izdiskutēt. Vai jūs plānojat pavadīt vasaras brīvdienas pie kompjūtera vai telefona? Tiešām?! Mēs varam piedāvāt ko labāku! Aicinām kopā ar jauniem un jau esošajiem draugiem jautri pavadīt 5 dienas, kurās jūs gaida gan spēles, gan pārsteigumi. Tā ir jauna un unikāla programma, kurā izklaide tiks apvienota ar personīgo īpašību attīstīšanu. Dalībniekiem būs iespēja atklāt sev jaunas un interesantas iespējas, kā piemēram - uzzināt, kas ir laika organizēšana (time-management) un kā to izmantot plānojot savu dienu un darāmos darbus, apgūt oratora mākslu, lai brīvāk un pārliecinošāk varētu uzstāties auditorijas priekšā, un daudz kas cits. Varbūt tieši dalība projektā “Tavas nākotnes enerģija” palīdzēs dalībniekiem spert soli pretīm saviem lielajiem dzīves mērķiem.Lai reģistrētos kursiem vai gūtu papildu informāciju par programmu vai mūsu valodu centru "ANG school", lūdzam Jūs zvanīt pa tālruņa numuriem (+371) 20300485, (+371) 28450043, rakstīt uz e-pastu info@angschool.lv vai aizpildīt doto formu!