Mazais prātnieks. Vasara 2022. 

Mazais prātnieks. Izglītojošas un radošas vasaras programmas bērniem vecumā no 5 līdz 9 gadiem!

Šovasar ANG school Jums piedāvā jaunu aizraujošu programmu "Mazais prātnieks". Šīs programmas laikā bērni varēs ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī atkārtot un nostiprināt skolā iegūtās zināšanas. Mūsu mazākos studentus gaida aizraujošas un izglītojošas nodarbības skolas gaitu uzsākšanai. Visas nodarbības bērniem notiks rotaļu veidā.

Programmas saturs:

  • Matemātika + loģika;
  • Latviešu valodas apguve - lasīšana ar prieku – raiti un izteiksmīgi! Lasām, apspriežam, pierādām, strīdamies! Jolly Phonics metodika.
  • Apkārtējās vides iepazīšana -“Es – Einšteins!” - izpētām, “aptaustām” apkārtējo pasauli, taisam eksperimentus!
  • Angļu valoda.
  • Mācīties būt pieklājīgam un kulturālam.
  • Mākslas nodarbības - veidosim šedevrus paši!

14.08.22-25.08.22 - (no plkst. 10:00 līdz 13:30)

Tēma: Brīnumzeme

Vecums: no 5 līdz 9 gadiem

Kamēr mammas un tēti būs aizņemti darbā, bērni uzturēsies brīnumzemē, kur kopā ar vienaudžiem pavadītais laiks būs neaizmirstams piedzīvojums!

Brīnumzemē bērniem tiks dota iespēja būt radošiem, domāt “ārpus rāmjiem”, mācīties izteikties un atklāt jaunas spējas un īpašības.

Programma ir paredzēta visiem, kuri vēlas pavadīt vasaru ne tikai jautri, bet arī lietderīgi. Tajā ir iekļautas matemātikas, loģikas, dabaszinību, latviešu un angļu valodas nodarbības un, protams, neiztikt arī bez radošajām meistarklasēm. Divas nedēļas valdīs līksmība, bērni uzzinās daudz interesanta un, pats galvenais, sagatavosies jaunajam mācību gadam!

Cena: EUR 209 (Reģistrējoties un samaksājot 50% no kopējās summas līdz 1. maijam, maksa - 189 EUR (ieskaitot PVN) Siltas pusdienas un nodarbībām nepieciešamie materiāli ir iekļauti samaksā.


* Ja valstī izsludināto noteikumu dēļ kāda no programmām tiks atcelta, samaksātā nauda tiks pilnībā atmaksāta.


Lai reģistrētos programmai vai gūtu papildu informāciju par programmu vai mūsu valodu centru ANG SCHOOL, lūdzam Jūs zvanīt pa tālruņa numuriem (+371) 20300485, (+371) 28450043, rakstīt uz e-pastu [email protected] vai aizpildīt doto formu!

Gaidām Jūs!